Jak hubnu

Testuji hubnutí pomocí moderních bezbolestných liposukcí

O mě

Duben18

Ahoj, moje přezdívka je Claudia, je mi 24 let a jsem z Prahy. Už pár let se potýkám s výkyvy své váhy – přibírám především, když jsem ve stresu, protože pak začnu více jíst, vyhledávat sladké a tak. Asi před rokem jsem hodně zhubla tím, že jsem opravdu hodně hladověla. Vše se ale vrátilo díky stresu v práci zpět. Teď ať dělám co dělám, metabolismus stagnuje a neshodím ani deko.

Protože v poslední době hodně slýchám o moderních metodách hubnutí, o bezbolestné liposukci, podtlakových přístrojích, utrazvuku, kavitace, laserové liposukce atd. Dokonce jsem se asi před rokem objednala na ultrazvukovou liposukci ale na poslední chvíli jsem to zrušila, dozvěděla jsem se totiž že ultrazvuková lipouskce může být zdraví škodlivá.

Nedávno jsem se ovšem na veletrhu InterBeauty seznámila s paní Petrou Řehořkovou, která vlastní proštíhlovací studio Petra Clinic. Povídala jsem si s ní o svých problémech a ona my vysvětlila, že její studio nepoužívá ultrazvukové přístroje ale radiofrekvenční. A ty že jsou bezpečné. Její povídání mě natolik zaujalo, že jsme se k ní ihned objednala. Upřímně musím říci, že jsem spíše skeptická – přeci jen kdyby to bylo tak jednoduché, nechat se párkrát ošetřit a zhubnout bez diet a cvičení, tak bychom to tak udělali všichni ne?

A tak jsem se rozhodla, že své snažení budu monitorovat a výsledky, fotky a další vkládat sem na svůj nový blog. Alespoň konečně i ostatní co váhají uvidí jestli to k něčemu je nebo nikolil. Upřímně mohu říci, že jsem opravdu zvědavá – a moc si přeju aby to nějaký výsledek přineslo.

Budu ráda, pokud někoho můj blog zaujme a třeba i trochu poradí. Pokud budete mít nějaké otázky na absolvovaná ošetření, určitě se mě neváhejte zeptat – na komentáře se budu snažit odpovídat pravidelně. Z důvodu zachování anonymity budu používat pouze svou přezdívku a nebudu zobrazovat svůj obličej. Díky C.

Na mém blogu najdete:

Naordinovaná ošetření

Výsledky

Průběhy ošetření

posted under
4 Comments to

“O mě”

 1. Avatar Únor 3rd, 2014 at 12.13 Jitka Says:

  Ahoj,

  prosím můžeš mi popsat zkušenost s Vanquish? Myslím výsledky, případně i foto a kolikrát jsi byla a za jaké ceny.

  Moc děkuji, prosím o odpověd na e-mail.
  Jitka


 2. Avatar Září 18th, 2014 at 20.42 Jana Says:

  zaujal mne tvůj článek o vanquish hubnutí, chtěla jsem se zeptat kde jsi absolvovala a zda si váhu držíš i po tomto ošetření


 3. Avatar Září 24th, 2014 at 12.58 admin Says:

  Ahoj, chodila jsem do Petra Clinic v Praze. A váhu si úspěšně držím. Jednou za čas zajdu na nějaké ošetření ještě teď, ale jinak nedržím žádné diety a váha spíše klesá.


 4. Avatar Září 24th, 2014 at 13.00 admin Says:

  Ahoj, na Vanquishi jsem byla 4x a bylo to super. Výsledky jsou popsané v posledním článku. Cenu jsem měla dobrou, protože jsem si koupila rovnou balíček všech 4 ošetření. Koukni na jejich web http://www.petraclinic.cz – někde v balíčcích to bude :) .


Email will not be published

Website example

Your Comment: