Jak hubnu

Testuji hubnutí pomocí moderních bezbolestných liposukcí

Exilis zkušenosti

Červen10

Petra Clinic představila nový přístroj pro Radiofrekvenční liposukci – Exilis. Tento přístroj je mnohem účinější než předchozí a tak stačí pouze polovina času na ošetření pro dostažení kýženého výsledku. Za 30 minut se tedy vaše problémová partie zahřeje dostatečně aby se hublo. Navíc prý zasáhne do větší hloubky a tudíž stačí i menší počet ošetření pro viditelný úbytek centimetrů.

Obecně je ošetření exilisem příjemnější než původní přístrojem, protože hlavice je placatá a tak vás opravdu jenom hladí. Je ovšem nutá větší zapojenost klienta – tedy alespoň u mě. Protože přístroj má prostě větší „páru“ tak musíte hlídat jestli vás nepálí. Já mám břicho citlivější a tak mě občas ošetření začalo pálit, jakmile je vám tedy ošetření nepříjemné tak to řeknete a ošetřovatelka ihned sníží výkon a navíc přidá chladivý olejíček. Žádné trápení vás tedy nečeká, jen se musíte umět ozvat, protože samozřejmě každá kůže reaguje jinak a každý snáší jinou teplotu.

Protože je použita vyšší teplota tak bříšků zůstane delší dobu po ošetření červené, mě to poprvé vydrželo celý 1 den a kůže byla trochu citlivá – při prvním ošetření jsem totiž vydržela vyšší teplotu. Při druhém ošetření už jsem vydžela méně (bylo mi vysvětleno, že je to proto, že už se mi rozpustila část tuku a tak je břicho citlivější) teplot, ošetřovatelka musela dříve teplotu snížit aby mi ošetření bylo příjemné. A tak při druhém ošetření mi začervenání vydrželo už jenom pár hodin po dokončení.

S Exilisem jsem tedy velice spokojena, a sama vidím že je mnohem účinější a jde do větší hloubky tukové vrstvy – proto už bych se k původní verzi ošetření nevrátila, když vidím že je něco účinějšího :) .

Ale pozor! Interní zpráva pouze pro mé čtenáře: majitelka Petra Clinic, paní Petra Řehořková mi řekla úplně tajnou informaci a to, že během léta budou mít úplně nový přístroj – jako jediní v ČR – založený na principu radiofrekvence ale asi 10x účinější než je Exilis. Můžete se tedy těšit, že jakmile tento přístroj Petra Clinic mít bude, tak jej ihned půjdu vyzkoušet :) Už se na něj moc těším, protože by měl být opravdu tak účiný že bude stačit 1 ošetření abyste se tuku zbavili.

posted under Nezařazené

Comments are closed.