Jak hubnu

Testuji hubnutí pomocí moderních bezbolestných liposukcí

Exilis Elite

Červenec6

Pokud sledujete dění v Petra Clinic určitě jste si všimli, že mají teď nový přístroj – vylepšený Exilis neboli Exilis Elite.Protože novinky miluji, ihned jsem se objednala opět na testování nového přístroje. Během 14 dnů půjdu na druhé ošetření a tak pošlu i nějaké fotky a výsledky měření. Ale vím, že hubnu i když se neměřím – okolí si totiž začalo všímat. Všechna trička mi padnou a cítím se skvěle.

A pozor: opravdu nedodržuji žádnou dietu. Jím všechno, tučné, sladké, pečivo. A o sportování také nemůže být moc řeč. Jediná moje aktivita jsou procházky a výlety s pejskem.

Jinak zkušenosti s Elitem: ošetření velmi příjemné, řekla bych ještě příjemnější než s tím původním exilisem, protože hlavice je asi větší nebo co a ošetření je také trochu jiné, protože ošetřovatelky mají za úkol dělat velké kruhy hlavicí (u původního Exilisu se měli dělat naopak malé kroužky). Celkově bych řekla, že i teplota stoupá tak nějak postupněji a že i méně pálí. A proč je Elite lepší? Elite totiž má silnější radiofrekvenční vlnu a tím pádem ohřeje tuk mnohem rychleji. Ošetření trvá také půl hodiny jako u Exilisu ale tuk se prostě rozpouští mnohem déle. Jestli jste někdo byl na Exilisu tak víte že ošetření je rozděleno na 3 fáze, u Exilisu se rozpouštění tuku docílilo většinou až v poslední, třetí fázy: tedy na posledních 10 minut. Ale u Elitu dochází k dostatečnému zahřátí již při první fázy a tudíž rozpouštíte tuk tak 20-25 minut. A rozdíl je to opravdu veliký.

Rozhodně jsem s Elitem neskončila a už se moc těším až mě zase vyžehlí břicho :-D

posted under Nezařazené

Comments are closed.