Jak hubnu

Testuji hubnutí pomocí moderních bezbolestných liposukcí

Ať jde televize Nova do háje…

Červenec9

Dnes jsem naprosto šokovaná zjistila, že v dnešních večerních televizních novinách na nově (dozvěděla jsem se to přes kamarádku, protože na tuto televizi zásadně nekoukám) dávali pořad o Kryolipolýze – najdete zde: http://tn.nova.cz/zpravy/tv-archiv/televizni-noviny/sledujte-zive-televizni-noviny-72.html (cca 7:40) . O tom jak je hrozná a jak škodí. Nehledě na to, že jsem zjistila, že v reportáži použili fotografii MÉHO ošetřeného břicha! Samozřejmě jsem jim nedala žádný souhlas o zveřejnění této fotografie a dost mě to naštvalo. Navíc jej použili jako příklad toho co špatného dělá Kryolipolýza, ačkoli můj článek u této fotografie mluví jasně o opaku. Břicho jsem vyfotila opravdu TĚSNĚ po zákroku – asi tak 1 minutu po. Než jsem došla domů tak břicho vypadalo úplně normálně, zarudnutí nic nedělá – nebolí, nepálí, nemá žádné následky o kterých v této „televizi“ mluvili.

Co je ale pravda je, že byste neměli využívat nabídky ze slevomatů. Něco jiného je když najdete třeba zaváděcí nabídku s nějakou rozumnou slevou 30% atd. Ale pokud uvidíte, že stojí Kryolipolýza 200 Kč apod…. koledujete si o průšvih. S mrazem bychom si zahrávat neměli, je to nebezpečné. Ale pokud si vyberete PROVĚŘENOU, odborně vyškolenou kliniku, která používá pouze lékařské CERTIFIKOVANÉ přístroje, tak se vám nemůže nic stát. Bohužel jsem viděla i horší případy než ukazovali na Nově, lidi co měli opravdu popáleniny, trvalé následky. To bylo především na začátku, když byl boom Kryolipolýzy a každej salón si koupil co nejlevnější přístroj, který sehnal bůh-ví-kde a rychle dojit peníze z klientů. Ty kosmeťáky nevěděli nic o tom jak se přístroj používá a třeba ani nepoužívali ochranné roušky na ošetřovanou partii apod. Druhým paradoxem je, že kliniky co měli stížnosti na popáleniny, pro jistotu nepřestali dělat Kryolipolýzu ale jen snížili teplotu, neošetřují do -6°C ale do +6°C. Účinek to nemá žádný – asi jako když vyjdete v zimě na ulici.

Proto varuji před 2 věcmi:

1) Nevěřte televizi NOVA!

2) Kryolipolýza není nutně zlo. Musí ji ale provádět člověk, který ví co dělá, který má certifikovaný přístroj a vyškolené pracovníky.

Zeptala jsem se na toto téma i paní Řehořkové a ta mi vysvětlila jak se tvoří cena za kryolipolýzu. Musíte si představit, že není normální abyste platili pár korun za toto ošetření. Kvalitní přístroj stojí samozřejmě víc peněz než obyčejný nekvalitní „šunt“. Provoz taky musí nutně stát dost peněz, každému klientovi musíte dát vlastní ochrannou roušku, která se namočí do speciálního gelu. Také platíte mzdu pracovníkovi, který musí být odborně vyškolen aby vás ošetřil správně. Když to spočítáte tak Vám musí být jasné že takové ošetření nemůže stát 200 Kč, nemůže stát ani 1000 Kč. Pokud se studiu nevyplatí Vás kvalitně ošetřit, tak se bude snažit ušetřit na všem možném. Věřte tedy vlastnímu rozumu a sloganu: NEJSEM TAK BOHATÝ, ABYCH SI KUPOVAL LEVNÉ VĚCI. Ptejte se, zajímejte se, a bezbolestnou liposukci berte jako ošetření u lékaře – pokud byste šli na klasickou liposukci, určitě byste si raději vybrali známého a prověřeného lékaře než jen levného a neznámého. O bezbolestné liposukci uvažujte stejně, jako invazivní operace může při nesprávném postupu ublížit, ale při správném vám pomůže.

Email will not be published

Website example

Your Comment: