Jak hubnu

Testuji hubnutí pomocí moderních bezbolestných liposukcí

A zase do práce

Prosinec3

Léto jsem trávila cestováním, koupáním apod. Teď už ale venku přituhuje a tak je načase zase se pustit do formování. Letos chci nejen hubnout ale hlavně si zvýšit kondici, abych neumírala po každém schodu. Rozhodla jsem se tedy vyzkoušet cvičení H.E.A.T. (nebo alpining – rozdíly jsou prý jen malé, při alpiningu se více posiluje a při heatu se pouze chodí a mění sklon pásu. Našla jsem různé reakce, někdo říká že je lepší to první někdo to druhé… asi zkusím oboje a uvidím). S tímto cvičením bych měla začít příští týden, v létě jsem hodně chodila na výlety, ale teď v zimě se už moc nedonutím být venku.

Protože je to ale cvičení hlavně na kondici a já se stále chci zbavit břicha – vrátila jsem se zase do Petra Clinic. Jak už jsem psala v minulém článku, mají zbrusu nový přístroj Vanquish, který ještě nikdo jiný nemá a který má být ve výsledcích naprosto úžasný. Tak mě znovu změřili a hurá na Vanquish.

A co je to Vanquish? Vanquish funguje na principu radiofrekvenční vlny. Tedy tak jako Exilis nebo Exilis Elite, na které jsem chodila. Ovšem Vanquish nemá hlavici, kterou se jezdí po ošetřované partii, ale je to spíš taková placka, která se přiloží k břichu a nechá se hřát. To je celé. rochu jsem se toho bála, protože Exilis Elite mě občas trochu pálil (ale opravdu jen trochu, žádná bolest jen trošku nepříjemné než jsem řekla terapeutce aby mi snížila teplotu). Vanquish má být 10x silnější než Elite, a to je fakt co říct, čekala jsem teda veliké teplo a bála jsem se pálení.

A jak to probíhalo? Nejdřív jsem si musela sundat všechny kovové věci, prstýnky, řetízky a i podprsenku s kosticemi. Mohla bych totiž probíjet :) . Potom jsem dostala takovou dečku na břicho a k břichu se přiložil Vanquish a začal hřát. Hřeje od začátku do konce a v polovině se přeměří teplota těla, která dosahuje kolem 35-42 stupňů.

Je to zatím rozhodně nejpříjemnější ošetření v Petra Clinic co jsem absolvovala. Neskutečná pohoda. Přirovnala bych to asi k tomu když si na břicho dáte ohřívací dečku. Naprosto žádné pálení, nic nepříjemného a ta teplota také není nějak přemrštěná. Jsem opravdu neskutečně zvědavá na účinky. Doporučené jsou max 4 ošetření, protože ta radiofrekvenční vlna je opravdu hodně silná – tak jsem se domluvila rovnou na 4 ošetřeních s týdenními pauzami. Na další ošetření jdu příští úterý. Budu se pravidelně fotit a měřit a tak bych měla vidět výsledky poměrně brzy. Už se moc těším! A ošetření rozhodně všem doporučuji, sledujte mě a uvidíte jestli to funguje ;)

Před prvním Vanquishem

Před prvním Vanquishem

 

4-600x400

posted under Nezařazené

Comments are closed.